Сектор з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та мобілізаційної роботи

Протоколи засіданнь з питань ТЕБ та НС Меджибізької ТГ

Протокол №1 Протокол №2
Протокол №3 Протокол №4
Протокол №5 Протокол №6
Протокол №7 Протокол №8
Протокол №9 Протокол №10
Протокол №11 Протокол №12

03 Січня, 2024 р., 14:36
6 січня в Україні відзначають одне з найбільших християнських свят – Хрещення Господнє або Богоявлення. У народі це свято відоме як Водохреща. Цього дня в храмах і на водоймах освячують воду, хто бажає, занурюється в крижану ополонку, адже водохресна вода вважається цілющою та благодатною. Проте, святкуючи, варто пам’ятати про дотримання правил безпеки під час перебування на зимових водоймах і під час пірнання в ополонку.
27 Листопада, 2023 р., 16:01
Ми пропонуємо вам прості рекомендації, як уберегтися від значних неприємностей у період ожеледиці.
06 Листопада, 2023 р., 11:07
Безпечне тепло: Правила пічного опалення.
04 Жовтня, 2023 р., 09:06
Починаючи з 7 жовтня 2023 року ідентифікація обʼєкта підвищеної небезпеки проводиться виключно через Державний електронний реєстр об’єктів підвищеної небезпеки, відповідно до пункту 12 Порядку ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки та ведення їх обліку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2022 року № 1030 «Деякі питання ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки», за посиланням: http://e.dsns.gov.ua.
28 Червня, 2023 р., 10:03
Перелік ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ) на території Меджибізької ТГ №