Летичівський район, Хмельницька область

ШАНОВНІ ПІДПРИЄМЦІ!

28 лютого 2017 року Меджибізькою селищною радою народних депутатів було прийнято рішення “Про внесення змін до рішення Меджибізької селищної ради від 16 червня 2016 року № 1-8/2016 “Про встановлення місцевих податків і зборів на території Меджибізької селищної ради на 2017 рік”. На підставі рішення буде створена робоча група по вивченню платоспроможності платників податків та оптимізації інвестиційного клімату в Меджибізькій селищній об'єднаній територіальній громаді.

Запрошуємо до співпраці у даній групі і надати представників для участі у першому засіданні, яке відбудеться 9 березня 2017 року. За більш детальною інформацією (час і місце проведення засідання робочої групи) звертатися до юридичного відділу Меджибізької селищної ради за телефоном (068)8288792, а також зазначена інформація буде розміщена на сайті Меджибізької селищної ради http://medzhybizka.gromada.org.ua/.

Виконавчий комітет Меджибізької селищної ради.