Меджибізька громада
Летичівський район, Хмельницька область

ПРАВОВІ АСПЕКТИ ПРИЗОВУ ВІЙСЬКОВОЗОБОВ’ЯЗАНИХ ТА РЕЗЕРВІСТІВ НА НАВЧАЛЬНІ ЗБОРИ. ІСНУЮЧІ СОЦІАЛЬНІ ГАРАНТІЇ ТА ШЛЯХИ ЇХ ПОДАЛЬШОГО УДОСКОНАЛЕННЯ.

ПРАВОВІ АСПЕКТИ ПРИЗОВУ ВІЙСЬКОВОЗОБОВ’ЯЗАНИХ ТА РЕЗЕРВІСТІВ НА НАВЧАЛЬНІ ЗБОРИ. ІСНУЮЧІ СОЦІАЛЬНІ ГАРАНТІЇ ТА ШЛЯХИ ЇХ ПОДАЛЬШОГО УДОСКОНАЛЕННЯ.

            Військовозобов’язані та резервісти проходять службу шляхом залучення на навчальні збори у військових частинах під час практичних заходів бойової підготовки.

            Основним завданням військового резерву є підвищення та підтримання військової навченості громадян з метою виконання завдань по захисту держави на професійному рівні.

            Службу у військовому резерві проходять громадяни України, придатні до військової служби за станом здоров’я, які не досягли граничного віку перебування у запасі здатні з урахуванням місця проживання (перебування), професійних і моральних якостей до проходження служби у військовому резерві.

 

РЕЗЕРВІСТ ЗАБЕЗПЕЧУЄТЬСЯ

БЕЗКОШТОВНО:

- ВІЙСЬКОВОЮ ФОРМОЮ ОДЯГУ З ПЕРЕДБАЧЕНИМИ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗНАКАМИ РОЗРІЗНЕННЯ, ЩО СВІДЧАТЬ ПРО ЇХ НАЛЕЖНІСТЬ ДО РЕЗЕРВІСТІВ;

- ХАРЧУВАННЯМ У ВІЙСЬКОВИХ ЧАСТИНАХ ПІД ЧАС ВИКОНАННЯ НИМИ ОБОВ’ЯЗКІВ СЛУЖБИ У ВІЙСЬКОВОМУ РЕЗЕРВІ;

- МЕДИЧНОЮ ДОПОМОГОЮ.

РЕЗЕРВІСТУ КОМПЕНСУЄТЬСЯ:

- СЕРЕДНЬОМІСЯЧНА ЗАРОБІТНА ПЛАТА НА ПІДПРИЄМСТВІ ЗА ТОЙ ЧАС, ЩО ВІН ПЕРЕБУВАВ У ВІЙСЬКОВІЙ ЧАСТИНІ;

- ГРОШІ ЗА ПРОЇЗД ДО ВІЙСЬКОВОЇ ЧАСТИНИ ТА В ЗВОРОТНОМУ НАПРЯМКУ.

РЕЗЕРВІСТУ ВИПЛАЧУЮТЬСЯ

(В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД ВІЙСЬКОВОГО ЗВАННЯ):

- ГРОШОВА ВИПЛАТА ЗА 30 ДІБ ПІДГОТОВКИ: ВІД 4180 ГРН.;

- ОДНОРАЗОВЕ ГРОШОВЕ ЗАОХОЧЕННЯ ЗА ПІДСУМКАМИ РОКУ (ТИМ ХТО ВИКОНАВ ПРОГРАМУ ЗБОРІВ): ВІД 1600 ДО 3100 ГРН.;

- ДОБОВІ ЗА КОЖЕН ДЕНЬ ПЕРЕБУВАННЯ У ВІЙСЬКОВІЙ ЧАСТИНІ: ВІД 6 ДО 15 ГРН.

ВІДПОВІДНО ДО СТ. 29 ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ВІЙСЬКОВИЙ ОБОВ’ЯЗОК І ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ» За призваними на збори військовозобов'язаними на весь період зборів та резервістами на весь час виконання ними обов'язків служби у військовому резерві, включаючи час проїзду до місця їх проведення і назад, зберігаються місце роботи, а також займана посада та середня заробітна плата на підприємстві, в установі, організації незалежно від підпорядкування і форм власності, державне страхування, безкоштовне медичне лікування.

Навчальні збори проводяться терміном до 30 діб після їх закінчення резервісти забезпечуються безкоштовним проїздом до місця проживання.

Резервістів під час і після закінчення зборів не може бути направлено в іншу частину для проходження військової служби і тим паче в зону проведення АТО.

            За більш детальною інформацією звертатися за адресою смт. Летичів, вул. Шірпала Леоніда 2а, Летичівський районний військовий комісаріат, тел. 098-048-20-08.

 

 

      

Військовий комісар

Летичівського районного

військового комісаріату

майор                          О. М. Гулько

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку оголошень