Летичівський район, Хмельницька область

Летичівське бюро правової допомоги інформує!

Летичівське бюро правової допомоги інформує:

З метою захисту прав аграріїв  вiд спроб рейдерських захоплень землi чи урожаю, швидкого та ефективного реагування на будь-якi незаконнi дiї стосовно протиправного захоплення  майна та оперативного надання безоплатної правової допомоги з 16 серпня 2017 по 14 жовтня 2017  року в Хмельницькій області  діятимуть  «мобільні  точки доступу до безоплатної правової допомоги».

05.09.2017р. «мобільні точки доступу» працюватимуть в Летичівському районі  згідно графіку :

Летичівська ОТГ:

-10.00-11.30 год.  смт. Летичів (в приміщенні Летичівського бюро правової допомоги, вул. Ю.Савіцького, 14/1 (Будинок Юстиції);

-12.00 - 13.00 год. с. Подільське.

Меджибізька ОТГ:

-13.30- 14.15год. с. Головчинці:

-14.30-15.30 год. с. Требухівці:

Прийом громадян здійснюватимуть : начальник Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Худняк Віктор Анатолійович, директор Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Гоцький Григорій Іванович, головний спеціаліст відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної правової допомоги Хмельницького місцевого центру з надання  БПД Глазунова Олена Григорівна.

За більш детальною інформацією звертайтеся в Летичівське бюро правової допомоги за тел. 2-01-71; 2-01-72, смт. Летичів, вул. Ю.Савіцького, 14/1 (Будинок Юстиції)