Меджибізька громада
Летичівський район, Хмельницька область

Сторінка на стадії наповнення.

Привітання З Днем Захисника України

Дата створення: 09:33 13.10.2017

Привітання ювіляра з 90-річчям

Дата створення: 11:48 04.10.2017

4 жовтня 2017 року в с. Лисогірка відмітив славний ювілей, своє 90 - річчя - Паламарчук Іван Степанович. Привітали його з цим святом секретар Меджибізької селищної ради Бацевич В.Б. та керуюча справами Нігрей Т.І.

Святковий концерт до Дня Працівників Освіти

Дата створення: 09:15 03.10.2017

       Щорічно у першу неділю жовтня в нашій державі відзначається професійне свято працівників освіти. З цієї нагоди 29.09.2017 року у приміщенні Меджибізького будинку культури відбулися урочистості, приурочені Дню працівників освіти, які зібрали в дружнє тепле коло, велику вчительську родину, свято стало справжнім виявом людяності і доброти, поваги до праці педагога. З вітальним словом  до  освітян звернулися голова Летичівської районної державної адміністрації Матлаєва І.Д., яка зазначила, що майбутнє нації виховується і формується в школі, яка є саме тією базою, де дитина знаходить друзів, спілкування, пізнає прописні істини добра, віри й надії, відзначивши педагогів Меджибізької селищної ради грамотами.

Семінар - тренінг: "Створення центру надання адміністративних послуг в Меджибізькій ОТГ"

Дата створення: 14:25 02.10.2017

         2 жовтня 2017 року відбувся перший день семінару – тренінгу на тему: «Створення центру надання адміністративних послуг в Меджибізькій селищній об’єднаній територіальній громаді» в рамках «Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку (U-LEAD), компонент 2, початкова фаза, що виконується на замовлення Шведського агентства міжнародного розвитку (Sida)» в с. Требухівці, вул. Довжанська 21 а (в адмінприміщенні селищної ради). Тренінг проводили два тренери: Павельчук Олена та Ковтонюк Аанатолій. На ньому були присутні всі старости сіл та посадові особи виконавчих органів місцевої ради , задіяні у наданні адміністративних послуг та/або у створенні ЦНАП.

Привітання З Днем Вчителя

Дата створення: 09:13 29.09.2017

Святковий концерт до Всеукраїнського дня бібліотек

Дата створення: 15:37 28.09.2017

        28 вересня 2017 року в актовій залі адміністративної будівлі с. Требухівці відзначили професійне свято – Всеукраїнський день бібліотек. Слова вдячності за щоденну роботу з нагоди професійного свята висловили керуюча справами Меджибізької селищної ради Нігрей Т.І., начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму виконавчого комітету Меджибізької селищної ради Остапова Н.П., директор територіального центру соціального обслуговування Штаманетян Л.С. З вітальними словами виступили вдячні читачі Недял Б. наймолодший читач та Петрина О.В. найвідданіший поціновувач книг. У своїх виступах вони відзначили, що особливим багатством бібліотек завжди були і будуть її працівники – талановиті, досвідчені, кваліфіковані спеціалісти, віддані своїй справі, та бажали всім бібліотекарям міцного здоров’я, щастя і творчого натхнення.. З нагоди професійного свята грамотами та цінними подарунками  відзначили кращих серед кращих у роботі.

Привітання З Днем Бібліотек

Дата створення: 10:55 27.09.2017

 

Виконком 27.09.2017

Дата створення: 10:44 27.09.2017

        27 вересня 2017 року о 9:00 год. в приміщенні Меджибізької селищної ради відбувся виконком на якому були присутні усі члени виконкому. Виконком розпочав селищний голова Демків М.А. На ньому було розглянуто 6 питань: 1. Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Меджибізької селищної ради на ІV квартал 2017 року. (Доповідає Нігрей Т.І.). 2. Про упорядкування поштової адреси житлового будинку (Доповідає Нігрей Т.І.). 3. Про упорядкування поштової адреси житлового будинку (Доповідає Нігрей Т.І.). 4. Про упорядкування поштової адреси житлового будинку (Доповідає Нігрей Т.І.). 5. Про присвоєння поштової адреси земельній ділянці для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель. (Доповідає Нігрей Т.І.). 6. Про дозвіл на зрізку дерев. (Доповідає Демків М.А.). На усі питання було винесено відповідні рішення.

32 сесія

Дата створення: 15:38 21.09.2017

   21 вересня 2017 року о 10:00 год. в приміщенні Меджибізької ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася 32 сесія. На сесію були запрошені: Голова Летичівської районної ради Крутоуз М.Т. начальники відділів  виконавчого комітету селищної ради, перший заступник селищного голови Карбовська Ю.Б, начальник КП « Добробут» Стецьків С.М., директор  КУ  Терцентру  Штаманетян Л.С., головний лікар  КУ  Центру ПМСД Гладищук О.В. , начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Остапова Н.П. та депутати селищної ради. Розпочав сесію селищний голова Демків М.А.