"Вас масляна в гості чекає"

Дата: 19.02.2018 08:57

16 лютого 2018 року об 11:00 год. в смт. Меджибіж, в парку імені Героїв АТО відбулося свято проводів Зими та зустрічі Весни "Вас масляна в гості чекає". Масляна-колодня, яке чудове, довгоочікуване і веселе свято. Кожен день цього свята відрізняється своїми традиціями. У ці радісні дні прийнято ходити в гості, радіти новій весні, влаштовувати різні гуляння. Перед Великим постом люди остаточно прощаються із зимою, випікаючи смачні млинці і пригощаючи один одного.

На святі були присутні жителі та гості нашої громади. З вітальним словом виступив селищний голова Михайло Демків, який привітав усіх зі святом та побажав усім присутнім міцного здоров'я, миру та гарно провести час на нашому святі.

Впродовж усього концерту свою майстерність презентували вокальні колективи, а саме: вокальний ансамбль Меджибізької дитячої школи мистецтв, тріо "Камертон", колектив с.Западинці "Веселка", колектив с.Головчинці "Бужани", колектив с.Ставниця "Ставничанка", колектив с.Шрубків "Журавка", колектив с.Митківці "Митківчанка", колектив с.Требухівці "Водолій", колектив с.Русанівці "Любисток", колектив с.Голосків "Червоне намисто" та колектив смт. Меджибіж "Меджибізькі перлини".