Підсумковий тренінг по електронному врядуванні

Дата: 19.07.2017 10:12

Фото без опису18 липня 2017 року в місті Хмельницькому в рамках проекту U-LEAD з Європою “Підтримка реформи децентралізації в Україні” Хмельницький відокремлений підрозділ установи “Центр розвитку місцевого самоврядування” провів підсумковий тренінг ” Електронне врядування, як один із ключових напрямків розвитку України: інструменти та приклади реалізації. Досвід інших, як старт для власного розвитку”. Куди були запрошені представники об’єднаних територіальних громад та за результатами проведених кущових тренінгів усім було видано сертифікати.Питання, які обговорювалися:

• Відкритті дані українських міст – це інвестиція у майбутнє міста.
  • Які дані мають бути публічними. Формати відкритих даних. Законодавча база відкритих даних.
  • Перелік грантових програм, які можна залучити в громаду, для впровадження електронної демократії.