Летичівський район, Хмельницька область

В Україні спалах КОРУ

В 17 областях України за 6 місяців 2017 року  зареєстровано випадки кору, найбільше - в Івано-Франківській ,Одеській,Чернівецькій, Тернопільській  областях. Захворіло 962 людини, з них 473 дитини. Особливістю цьогорішнього спалаху є те,що хворіють  підлітки і дорослі, в яких захворювання протікає з більшими ускладненнями. Від цієї недуги померло двоє дітей: двох і чотирьох років з Одещини. Більшість захворілих були не щеплені .

В противагу 2015 і 2016 рокам, в 2017 році не оминув кір  Хмельниччину. За травень-червень цьогоріч в трьох районах -Теофіпольському, Кам`янець-Подільському і Чемеровецькому підтверджено 6 випадків кору.

Але хворобі можна запобігти-вакцинація  єдиний і безпечний засіб профілактики. І найголовніше-вакцина є в достатній кількості!!!Звертайтеся в медичні заклади Летичівського  району і Вам зроблять необхідні щеплення!!!