Святковий концерт до Всеукраїнського дня бібліотек

Дата: 28.09.2017 15:37

Фото без опису28 вересня 2017 року в актовій залі адміністративної будівлі с. Требухівці відзначили професійне свято – Всеукраїнський день бібліотек. Слова вдячності за щоденну роботу з нагоди професійного свята висловили керуюча справами Меджибізької селищної ради Нігрей Т.І., начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму виконавчого комітету Меджибізької селищної ради Остапова Н.П., директор територіального центру соціального обслуговування Штаманетян Л.С. З вітальними словами виступили вдячні читачі Недял Б. наймолодший читач та Петрина О.В. найвідданіший поціновувач книг. У своїх виступах вони відзначили, що особливим багатством бібліотек завжди були і будуть її працівники – талановиті, досвідчені, кваліфіковані спеціалісти, віддані своїй справі, та бажали всім бібліотекарям міцного здоров’я, щастя і творчого натхнення.. З нагоди професійного свята грамотами та цінними подарунками  відзначили кращих серед кращих у роботі.