Привітання З Днем Бібліотек

Дата: 27.09.2017 10:55

30 вересня - Всесвітній День Бібліотек.

Дорогі друзі!
Прийміть щирі вітання з професійним святом - Днем бібліотек!
Сучасні бібліотеки - справжні центри інтелектуального та духовного життя, одні з самих затребуваних установ культури. Здійснюючи свою просвітницьку місію, вони здатні зіграти найважливішу роль в розвитку освіти, науки і культури, завжди залишаючись гарантом цивілізованості суспільства.
Основою успішних перетворень у бібліотечній справі, в першу чергу, є високий професіоналізм і праця бібліотекарів - хранителів культури і мудрості поколінь.
Шановні працівники бібліотек! Прийміть слова щирої вдячності, поваги і подяки за ваше служіння бібліотечній галузі області, щире бажання зберегти і передати інтелектуальне і духовне багатство.
Бажаю вам доброго здоров'я, оптимізму, благополуччя, нових творчих здобутків і вдячних читачів!

З повагою Меджибізький селищний голова Демків М.А.