Відкриття новорічної ялинки та святкування дня Святого Миколая

Дата: 20.12.2017 11:24

19 грудня 2017 року о 14:00 год. на площі парку імені Героїв АТО в смт. Меджибіж відбулося відкриття новорічної ялинки та урочиста програма до дня Святого Миколая. На відкритті були присутні діти загальноосвітніх шкіл, дошкільних навчальних закладів , місцеві мешканці та гості громади. Урочиста програма розпочалася з привітання голови Меджибізької громади Демкова М.А. Він побажав усім присутнім міцного здоров’я, миру, щастя, добра та веселих новорічних свят, а діткам щоб були завжди слухняними і чемними, тоді Святий Миколай завітає до них на наступний рік.

Сьогодні виступили дітки Требуховецької, Ставницької та Меджибізької шкіл із святковими піснями.

Святий Миколай та Різдвяна Зірка, які завітали до нас на свято, порадували дітей смаколиками та танцями навколо новорічної ялинки. За доброю та гарною традицією на красуні-ялинці запалили святкові новорічні вогники.