Летичівський район, Хмельницька область

Талановиті діти Меджибізького будинку дитячої та юнацької творчості успішно виступили в Летичеві

6 березня 2018 року в Летичівському НВК №1 «ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей» відбувся ІІ етап огляду-конкурсу художньої самодіяльності колективів навчальних закладів загальної та позашкільної освіти Летичівського району “Українська душа в пісні, танці, у звичаях схована”.

Виступи учасників огляду - конкурсу були представлені різними жанрами: вокальним, хореографічним, літературно-мистецьким. У заході взяли участь школи Меджибізької громади, а саме: Требуховецька ЗОШ І-ІІІ ст, Голосківська ЗОШ І-ІІІ ст. та Лисогірська ЗОШ І-ІІ ст.

Обласному журі дуже сподобались зовнішній вигляд наших виконавців, сценічна культура та оригінальність, техніка, емоційність виконання та артистичність.

“Примиріться сини” (слова і музика І. Поповича)

Виконує хор Меджибізького БДЮТ на базі Требуховецької ЗОШ І-ІІІ ст.

Керівник Лілія Мазур

Заключне слово від директора Хмельницького обласного центру науково – технічної творчості учнівської молоді Григорія Макаровича Гончарука

Насамкінець, варто зазначити, що серед усіх учасників огляду журі відзначило талант виконання у Алли Федоришиної з с. Голосків та ансамбль “Світограй” Лисогірської ЗОШ І-ІІ ступенів.