Святкування Дня місцевого самоврядування

Дата: 08.12.2017 11:55

Фото без опису7 грудня 2017 року наша громада відзначила День місцевого самоврядування. В Меджибізькому будинку культури на 13:00 відбувся концерт. З вітальним словом виступив голова Меджибізької громади Демків М.А.: з приводу свята прийміть слова вдячності за вашу самовіддану працю на благо розвитку Меджибізької селищної об’єднаної територіальної громади, в ім’я розквіту України. Від усього серця бажаю вам міцного здоров’я, наснаги, витримки, оптимізму. Хай ніколи вас не покидає Віра, Надія, Любов. Нехай ваша професійність та досвід, а також творче ставлення до виконання своїх обов’язків сприяють розбудові та розвитку нашої громади! Кращих працівників місцевого самоврядування було відзначено грамотами. Також усіх присутніх зі святом привітав голова профспілки працівників держустанов Змієвський О.А. та побажав міцного здоров’я, творчих успіхів у розквітті нашої громади. Протягом усього концерту гостей вітали музичні колективи Меджибізької громади.