Летичівський район, Хмельницька область

Шахові баталії громад.

25 січня в Меджибізькій загально освітній школі І-ІІІ ступенів відбувся особистий чемпіонат закладів загальної середньої освіти об’єднаної територіальної громади з шахів серед учнів.

В гості до школярів навчальних закладів Меджибожа, Митковець, Голоскова, Лисогірки, Требуховець, Шрубкова, Головчинець завітали учні із Летичівської громади і представляли два навчальних заклади НВК 1 та НВК 2. Всього участь в шахових дійствах взяли 29 шахістів. Жеребкування, розподіл пар, визначення переможців проводилося за електронною програмою Swiss Master 5.5, а визначення призових місць учасників які набрали однакову кількість очок за додатковим коефіцієнтом Бухгольца.

П’ять турів змагання, досить короткий проміжок і втрата одного очка в Швейцарській системі відкидає учасника змагання з першого місця в середину турнірної таблиці. Тому у даному виді змагання головне – стабільність. З першого туру лідери змагання йшли без втрат - це Євген Пірожков і Василь Федін, але поразки в останніх турах не дозволили їм вибороти особисту перемогу.

В запеклій безкомпромісній боротьбі призові місця серед хлопців розподілилися наступним чином: Береговий Денис (Голосків), Бельмега Олександр (Лисогірка), Суховірський Артур (Митківці). Переможцями серед дівчат стали: Сірик Ірина (НВК-2), Звір Вікторія (НВК-1), Яковишена Валерія (Митківці).

Переможці шахового турніру від  відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму виконавчого комітету Меджибізької селищної ради та Летичівської федерації шахів були нагородженні медалями, грамотами та цінними подарунками. Решта учасників отримали заохочувальні сувеніри від  U-LEAD з Європою.