Привітання зі святом Останього дзвоника

Дата: 26.05.2017 12:19

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

Щиро вітаю Вас зі святом Останнього дзвоника – закінченням навчального року!

Хвилюючий день для батьків першокласників, адже вони разоФото без описум зі своїми дітками успішно подолали нелегкий граніт першого навчального року! Для старших учнів – це успішне подолання ще однієї сходинки в шкільному житті, перехід до наступного класу. А для випускників сьогоднішній день особливо радісний і пам’ятний. Адже вони прощаються зі школою й вирушають у самостійне доросле життя. Дуже важливо зараз правильно зробити вибір, якій професії присвятити життя. Прислухайтесь до свого серця, поклику душі. Ми твердо віримо, що вам, дорогі випускники, не забракне сміливості та наполегливості, ви твердо будете крокувати до обраної цілі і зможете взяти на себе відповідальність за власну долю та долю країни. Завжди пам’ятайте: і ваші батьки, і наставники, і вся наша громада покладають на вас великі сподівання. Цінуйте кожну годину, кожну хвилину. Ваші успіхи стануть найвищою винагородою вашим учителям та рідним людям. Навчайтесь, здобувайте подальшу освіту в вузах і коледжах і повертайтесь, щоб і з вашою допомогою в майбутньому Меджибізька громада розвивалася та розквітала! Нашим юним друзям - школярам хочу побажати гарно відпочити, набратися яскравих незабутніх вражень, духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання. Шановні вчителі, виховувати та навчати дітей дуже важко, але ваші діти вас не підведуть. Вони своїми справами доведуть, що ваша невтомна праця протягом довгих років навчання була не даремною! Щиро зичу, аби вогонь творчості та любові до власної професії ніколи не полишав ваших сердець, а всі майбутні задуми та справи повнились світлом, красою і добром! Божого вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, оптимізму та невичерпної енергії! Щасти вам у всьому!

Меджибізький селищний голова Демків Михайло Анатолійович.