Меджибізька громада
Летичівський район, Хмельницька область

Тимчасове обмеження споживання природного газу

Шановні мешканці громади!

Вчора відбулося позачергове засідання РНБО з питання забезпечення природним газом населення та підприємств відповідних галузей народного господарства.

Міненерговугілля ввів тимчасове обмеження споживання газу через дисбаланс в 15-20 млн куб м на добу. Рішення набуло чинності від ранку сьогоднішнього дня. Воно введено на 5 днів. Це сталося у зв'язку з невиконанням ПАТ «Газпромом» своїх контрактних зобов'язань (на березень місяць постачання газу компанією призупинено та знижено тиск на вході у газотранспортну мережу майже на 20%).

В зв’язку з ситуацією що склалася, рішенням Ради національної безпеки та оборони України в райдержадміністрації в терміновому порядку було скликано засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

З метою вжиття заходів щодо зменшення споживання природного газу та недопущення виникнення надзвичайної ситуації в зв’язку з дефіцитом газу в об’єднаній  газотранспортній мережі, просимо усіх жителів району обмежити споживання природного газу (за інформацією НАК “Нафтогаз” зниження температури  в приміщеннях на 1°С вдень та 2°С вночі дозволить знизити споживання газу на 8-9%. Цього рівня буде достатньо аби запобігти виникненню надзвичайних ситуацій).

Також рекомендуємо виробничим підприємствам району розглянути можливість обмеження споживання природного газу.« повернутися до списку новин