30 позачергова сесія

Дата: 22.08.2017 13:50

Фото без опису22 серпня 2017 року о 9:00 год. в приміщенні Меджибізької селищної ради відбулася 30 позачергова сесія. На сесії було розглянуто ряд важливих питань, а саме: Про надання щорічної  та додаткової  відпусток та надання матеріальної допомоги  селищному голові Демкову М.А.; Про внесення змін до рішення Меджибізької селищної ради №6-29/2017 від 31 липня 2017 року «Про внесення змін до селищного бюджету на 2017 рік»; Про внесення змін до селищного бюджету на 2017 рік ; Про прийняття на баланс селищної ради водопроводу, водонапірної башні с. Лисогірка Меджибізької селищної ради та Земельні питання. До всіх питань було прийнятто відповідні рішення.