Меджибізька громада
Летичівський район, Хмельницька область

Міжрегіональна конференція з децентралізації

У Тернополі відбулась міжрегіональна конференція з децентралізації!
28-29 жовтня Проект ЄС \ ПРООН МРГ провів міжрегіональну Конференцію «Спроможні громади – основи розвитку регіонів: завдання і можливості в контексті децентралізації».


Карбовська Юлія Броніславівна начальник відділу економічного розвитку та інвестицій взяла участь у конференції в складі делегації від Хмельницької області.
Як місцевим громадам досягти сталого розвитку завдяки децентралізації, обговорювали учасники конференції у місті Тернопіль. Спільний проект ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» зібрав усіх учасників процесу децентралізації – органи влади, міжнародних донорів та об’єднані територіальні громади.
Під час конференції було презентовано посібник з децентралізації, який містить практичні вправи та приклади впровадження реформи децентралізації. За результатами конференції будуть вироблені спільні рекомендації щодо підготовки та впровадження стратегічних планів об’єднаних громад, удосконалення механізмів надання послуг членам громад, посилення їхньої фінансової спроможності, подальшої розробки спільних ініціатив влади, донорів та громад задля пришвидшення руху останніх до європейських стандартів.« повернутися до списку новин