В «Музеї пам’яті жертв Голодомору 1932 – 1933 років на Хмельниччині» вшанували 85- ті роковини найжорстокішої драми ХХ століття

Дата: 27.11.2017 10:02

26 листопада поминальним молебнем, який відслужили в музеї пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років на Хмельниччині, вшановано 85-ті роковини найжахливішої трагедії ХХ століття у Державному історико-культурному заповіднику «Межибіж».

Щирі виступи учасників реквієму, зворушливі композиції у виконанні учнів Меджибізької та Требуховецької шкіл, проникливі слова віршів члена Асоціації дослідників Голодоморів в Україні поетеси Любові Сердунич підготували той грунт спільної народної пам’яті, на який, як зерна, впали слова молитов за невинними душами мільйонів українців, яких забрали чорні жнива Голодомору. О 16:00 год. проведена акція «Запали свічу пам’яті»

Музей пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр. на Хмельниччині був першим в Україні тематичним музеєм, який присвячено найбільшій трагедії України ХХ століття. 4 жовтня 2018 року виповниться 10 років з дня його відкриття.