Представники нашої громади відвідали форум регіонального розвитку

Дата: 13.12.2017 10:02

Фото без опису12 грудня 2017 року у м. Хмельницькому вперше відбувся форум регіонального розвитку «Розумне зростання Хмельниччини та розвиток територій».

У заході взяли участь представники територіальних громад, українські та міжнародні експерти з децентралізації. Загалом форум відвідало більше 150 учасників.

Меджибізьку об’єднану територіальну громаду представили начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Готфрід А.Е. та діловод Меджибізької селищної ради Череповський Д.О.

Під час презентаційної частини представники Меджибізької ОТГ продемонстрували рекламні матеріали сільськогосподарських підприємств, які є найбільш бюджетоутворюючими в громаді: ТОВ «Агрофірма Оббрій» та ТОВ «Агрофорте», вироби із зображенням родзинки краю Державно історико – культурного заповідника «Межибіж», а саме: магнітики, горнятка, путівники та сувенірні тарілочки. Також представили досягнення громади за час її створення у вигляді презентації та інформаційних стендів.

Під час панельних дискусій «Розумна освіта», «Розумний простір», «Розумна економіка», «Розумний розвиток людського потенціалу» виступали очільники об’єднаних територіальних громад, представники громадських об’єднань та регіональні експерти.

Вони поділилися досвідом розвитку вже існуючих громад.