Зустріч учасників 8-го "Змагального" Потягу Єднання України "Труханівська Січ"

Дата: 17.07.2017 14:57
Кількість переглядів: 1903

Фото без опису17.07.2017 року Меджибізька об’єднана територіальна громада разом із ДІКЗ “Межибіж” зустріли учасників 8-го "Змагального" Потягу Єднання України "Труханівська Січ". "Змагальний" Потяг продовжує систему всеукраїнських вишколів-змагань, що дає суттєву підтримку розвитку військово-патріотичного виховання в країні та створенню сучасної концепції допризовної підготовки.

Учасників вишколу-змагання зустрів учнівський козацький рій Требуховецької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Емоції радості присутнім подарувала авторська пісня Мазура С.С. та Мазур Л.І. “Меджибізька фортеця”. Зі словами вітання до присутніх звернулись: заступник селищного голови Карбовська Ю.Б., начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Остапова Н.П., директор ДІКЗ «Межибіж» Погорілець О.Г., один із засновників козацтва Козар І.Я., козацький отаман Меджибізького козацького курення Дядик І.П. Також із привітальним словом виступила керівник Потягу Єднання України «Труханівська Січ» Олена Іванова і учасники цього потягу. Мета “потягу” – сприяти консолідації суспільства та взаєморозумінню мешканців різних куточків України, піднесенню патріотичного духу молоді, а також популяризація національної культури. Проект спрямований на піднесення патріотичного духу громадян, розвиток волонтерського руху, активізацію міжрегіонального співробітництва, посилення діалогу та зміцнення взаєморозуміння жителів різних регіонів держави у справі розбудови України.