Перепоховання останків загиблих воїнів у Великій Вітчизняній війні в с. Ярославка

Дата: 21.08.2017 10:03

20 серпня 2017 року об 11:00 год. в с. Ярославка відбувся траурний мітинг по перепохованню останків загиблих воїнів Великої Вітчизняної війни у 1943 році при визволенні с. Ярославка в приміщенні Ярославської церкви Приподобної Матері Параскеви та захоронення біля пам’ятника Невідомого солдата. Їхні останки було знайдено в с. Ярославка, по вул. Садовій, 5. Загиблими воїнами являються: Панкратов Федір Спірідонович – старший лейтенант, народився в с. Трухнівці, Смоленська обл., Туркинський р-н; Проценко Микола Семенович – рядовий солдат, народився с. Горшки, Житомирська обл., Волинський р-н; санінструктор Валентина. Загинули в бою 13.03.1944 року. Депутат Меджибізької селищної ради Вовк О.Д. був організатором перепоховання, який розповів,як проводились роботи. Зі словами вдячності за пророблену роботу виступили: Меджибізький селищний голова Демків М.А., староста с. Ярославка Коротун В.В., голова районної ветеранської організації Чекерда Г.П. та заступник голови ради ветеранів в с. Ярославка Денисюк В.С.