Меджибізька громада
Летичівський район, Хмельницька область

Відзначення Дня Соборності України

День Соборності — свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Йому передувало підписання (22 січня 1918 р.) Четвертого універсалу Центральної Ради, яким Українську Народну Республіку проголошено суверенною і незалежною державою. Західно - Українську Народну Республіку було проголошено в листопаді 1918 року.

Сьогодні, після 26 років Незалежності, проблема соборності України є, на жаль, не менш актуальною. Акт возз’єднання УНР та ЗУНР – історичний факт, який показав безсилля будь-яких спроб роз’єднати український народ, протиставити українців один одному.

22 січня 2018 р. об 11:00 годині в Меджибізькому будинку культури відбулося святкування Дня Соборності України. На початку заходу своє вітальне слово сказав Меджибізький селищний голова Демків Михайло Анатолійович.

На святі лунали пісні у виконанні Недял Галини Борисівни та Петрова Юрія Геннадійовича.

Після закінчення свята було покладено квіти до Пам’ятного знаку загиблим воїнам в зоні АТО та до барельєфу Тараса Григоровича Шевченка. Право покласти квіти було надано секретарю селищної ради Бацевич В.Б. та селищному голові Демкову М.А.« повернутися до списку новин