ОСТАННІ РОЗВАГИ ЛІТА

Дата: 31.08.2016 15:30

На початку літа фахівці КУ «Меджибізький територіальний центр соціального обслуговування» провели гарне свято з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей.

А на завершення літніх канікул та напередодні нового навчального року підготовили та провели парк-квест – «Розважаючись дізнайся!». Веселі завдання на чотирьох зупинках («Кмітляндія», «Будь здоровий», «Спортландія» та «Бережи себе») швидко виконувались дітворою, яка прийшла на захід. Кожна дитина (а вік їх був різний: від 6 років до 13 років) за правильно виконане завдання отримувала «гроші» - терцики, які по завершенню міняла на призи, що їй сподобались. І навіть холодний вітер та перспектива стояти в черзі не зламали дух суперництва.
Усі діти та дорослі йшли з заходу у позитивному настрої, з гарними призами, які нам надали Меджибізька селищна рада та п.п. Фещенко О.М. і висловлювали побажання аби такі свята відбувались частіше.

Фото без опису  Фото без опису