Летичівський район, Хмельницька область

Перемога у конкурсі - результат плідної праці спеціалістів Меджибізької селищної ради

У березні 2017 року Департаментом соціального захисту населення Хмельницької  державної адміністрації заявка Медибізької селищної ОТГ визнана однією з переможців конкурсного відбору заявок на придбання обладнання для сворення робочих місць на умовах спів фінансування в рамках реалізації проекту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу «Створення сучасної моделі управління регіональним розвитком ринку праці в Хмельницькій області».

Сьогодні, 20 червня 2017 року, трактор Беларус 320.4 з причіпом та навісним обладнанням доставлений для потреб населення громади Комунальному Підприємству Меджибізької селищної ради «Добробут».