Керівники установ культури клубного типу Меджибізької ОТГ вивчали особливості сучасного діловодства

Дата: 23.04.2018 15:39

Фото без опису20 квітня 2018 р., в рамках наради клубних працівників громади, відбувся семінар-тренінг на тему: «Діловодство у сучасному клубному закладі». Навчання проводили Валентина Петрова - завідуюча відділом науково-методичної роботи установ культури клубного типу Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва та Ольга Пиріжок - методист відділу.

Фото без описуУ роботі семінару-тренінгу взяв участь  Сергій Анатолійович Щур - спеціаліст відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму виконавчого комітету Меджибізької селищної ради, а також директори сільських будинків культури та завідуючі сільськими клубами громади.

Фото без описуПід час семінару-тренінгу Валентина Петрова та Ольга Пиріжок розповіли присутнім про:
- основні вимоги до планування роботи та ведення діловодства у клубних закладах;
- про стратегію співпраці клубного закладу з місцевою громадою в умовах сьогодення;
- про особливості організації та управління клубними формуваннями;
- про методику проведення та оформлення матеріалів для учасників першого етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу клубних закладів у 2018 році;
- інші важливі та актуальні питання.

Фото без описуПісля семінару-тренінгу жваве обговорення викликало остаточне узгодження переліку платних послуг, які надаватимуть комунальні заклади клубного типу виконавчого комітету Меджибізької селищної ради.
До остаточного переліку увійшли такі послуги:
- Проведення танцювальних диско-вечорів;
- Проведення святкових вечорів відпочинку, концертів, розважальних програм, театральних та музичних постановок;
- Проведення культурно-масових заходів із залученням живої музики;
- Демонстрація фільмів, ретрансляція спортивих, розважальних програм;
- Надання в оренду приміщень для проведення культурно-масових заходів, науково-практичних конференцій, семінарів, концертів, виставок і вистав, оздоровчо-просвітницьких програм;
- Оренда музичної апаратури;
- Проведення занять в гуртках;
- Оренда столів для настільного тенісу;
- Оренда більярдного столу;
- Організація корпоративних свят;
- Прокат сценічних костюмів;
- Фотокопіювання;
- Ксерокопіювання та сканування текстового документу чи графічного зображення;
- Друк та кольоровий друк;
- Виготовлення фонограм.

Фото без описуФото без опису

Таким чином, керівники установ культури клубного типу Меджибізької громади визначили одним із переспективних напрямків своєї роботи залучення коштів для потреб культури завдяки наданню платних послуг населенню своїх сіл, що, в свою чергу, призведе до покращення діяльності галузі культури в громаді.
Загалом, зустріч виявилася вдалою. Гості із Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва залишилися задоволеними та пообіцяли надавати всеохоплюючу методичну допомогу працівникам закладів культури Меджибізької громади. В свою чергу, директори будинків культури і завклуби залишилися надзвичайно задоволеними від отриманих в ході семінару-тренінгу умінь, знань і навичок.

Раніше повідомлялося, що клубні установи Меджибізької громади активно працюють в напрямку якісного забезпечення культурного дозвілля.