Летичівський район, Хмельницька область

У Ставниці напередодні 9 травня оновили територію біля Пам'ятного знаку на честь воїнів-односельців

Напередодні Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, за ініціативи старости села Ставниця - Василя Степановича Свистуна, було встановлено новий банер біля Пам'ятного знаку на честь воїнів-односельців.

На ньому, на жовто-блакитному фоні,  написана перша строфа із вірша Михайла Ісаковського "Тут похований червоноармієць".

Куди б не йшов, не їхав ти,
А тут устань, спинись,
І цій могилі дорогій
Всім серцем поклонись.

Хто б ти не був — рибак, шахтар,
Учений чи пастух,-
Не забувай, що тут лежить
Твій щонайкращий друг.

Для тебе й мене, й нас усіх
Він все зробив, що міг,
Себе в бою не пожалів,
А рідний край зберіг.

Василь Степанович також особисто провів мітинг-реквієм до Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, який проводився біля Пам'ятного знаку на честь воїнів-односельців та Братської могили радянських воїнів.

Після мітингу-реквієм, на цвинтарі, були відправлені панахида та молебень біля могили Олександра Миколайовича Пастухова, який трагічно загинув захищаючи Незалежну Україну на її східному кордоні 18 лютого 2015 року. Вічна Слава Герою!