Насичений вікенд у Меджибожі: Ніч музеїв у фортеці та "Чарівна флейта" Моцарта (19-20 травня)

Дата: 14.05.2018 11:09

Святковий травень продовжує дарувати Меджибожу цікаві події. Вихідні обіцяють нові враження та незабутні емоції.

Денна програма - з 12:00: Екскурсії, забави для дітей, археологічний майстер-клас...
Вечірня програма - з 18:00:
- "Палац відкрито на реставрацію" - тільки в Ніч музеїв екскурсія до палацу Сенявських, який відбудовується з руїни. Увага! Цього року - знов ПІДЗЕМЕЛЛЯ, якого ви ще не бачили!
- Ексклюзивні експонати з фондів Державного історико-культурного заповідника "Межибіж":
... Стилус 14-го століття: письмовий прилад, який на 500 років випередив винахідників
... Пляшка з вином 19-го століття: за 150 років її ще жодного разу не відкрили!
... Дві книги, які надруковані в Меджибожі 200 років тому
... "Меджибізька миска": хто був перший - гончарі з Косова чи з Меджибожа?
Унікальний експонат: для тих, хто вже чув історію загадкового парного поховання, знайденого археологами - ПЕРСТЕНЬ МЕДЖИБІЗЬКОЇ ДЖУЛЬЄТТИ! З цієї нагоди у Лицарській вежі буде знов показано виставу "Двоє з Меджибізької фортеці" у виконанні студентів-акторів Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту.
А також:
- вечірні екскурсії експозиціями,
- захід сонця за вечірнім Меджибожем, який ви побачите з Лицарської вежі,
- конкурси, вікторини,
- фінальне запальне фаєр-шоу,
Замкова юшка, куліш з вогнища - смакота!
Вартість квитків на вечірню програму: дорослі - 100 грн., школярі та студенти - 50 грн., діти до 6 років - безкоштовно. Всі музеї та екскурсії входять у вартість квитка.

До Дня Європи в Україні, за підтримки управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації.
"CLASSIC OPEN-AIR SHOW".
??? ОПЕРА В.А. МОЦАРТА - ЧАРІВНА ФЛЕЙТА (концертне виконання) ???
Академічний симфонічний оркестр Хмельницької обласної філармонії. Диригент - Мирон Юсипович (м. Львів)
Філософська опера-казка про утопічний світ добра та мудрості, темних та світлих сил, ще й у стінах Меджибіжської фортеці, - залишить у Вашому серці незабутнi враження!

Вхід безкоштовний.