Летичівський район, Хмельницька область

У Меджибожі продовжуються роботи з прокладання нового водопроводу

Жителі Меджибожа та КП "Добробут" активно працюють над проведенням води по вулицях та до будинків.

Реконструкція вуличних мереж водопостачання проводиться з метою:

- забезпечення якісною питною водою жителів насленого пункту,

- надання можливості бюджетним установам надавати якісні послуги відповідно до їх функціонального призначення,

- поліпшення рівня комфортності проживання та перебування громадян на території селища Меджибіж,

- ефективного використання енергоносіїв.

Водопровідна мережа селища Меджибіж має протяжність 11,65 км. Водогін селища забезпечує питною водою 541 абоненти (двори). Число вуличних колективних установок водопостачання (колонок) становить 42, функціонує також 9 криниць (рівень води в яких за останні роки значно знизився і не задовольняє потреб навколишніх мешканців). Більше 50 відсотків трубопроводу знаходяться в ветхому та аварійному стані, мають місце постійні прориви та підтоплення ґрунтів. При цьому житлово - комунальне підприємство Меджибізької селищної ради “Добробут” несе додатково значні енергетичні та матеріальні затрати на постачання води та ліквідацію аварій трубопроводу, які не покриваються встановленими тарифами на послуги водопостачання.

На фото: ведуться роботи по вул. Дачна. Автор фото Сергій Щур.

Читайте також: Як розбудовувався Меджибіж у 1940-1950-х роках. За матеріалами преси.