Летичівський район, Хмельницька область

Меджибізька публічна бібліотека провела розважально-виховний захід літературний марафон "У дружбі з книгою"

13 червня 2018 р. на базі Требуховецької ЗОШ І-ІІІ ступенів  відбувся бібліотечний, розважально-виховний, літературний марафон "У дружбі з книгою". Організатором виступила Меджибізька публічна бібліотека у рамках програми "Літо з книгою".

Під час заходу діти ознайомились із книжковою виставкою новинок бібліотеки.
Валентина Василівна Заєць провела із дітьми виховну бесіду про те, чому потрібно ходити до бібліотеки, як цікаво можна проводити час в ній.
Діана Валеріївна Щур провела із дітьми веселі та цікаві конкурси. Діти були дуже активними, відгадували загадки, продовжували прислів'я, відгадували назви казок.
Зустріч відбулася у чудовій атмосфері. Діти були задоволені та попросили проводити подібні заходи частіше.
Діана Щур