Хмельницька область Хмельницький район

ЧЕРГРОВИЙ МАТЧ СЕРЕД ЮНІОРІВ

Дата: 09.07.2018 15:32
Кількість переглядів: 1035

Нарешті, 6 липня відбулась чергова гра по футболу на кубок «Меджибізька СОТГ – 2018» серед юніорів. Через погодні умови ця гра переносилась двічі. Але бажання грати перемогло погоду.

Гра виявилась цікавою Ніхто із суперників не хотів поступатися.

Перша половина першого тайму пройшла під лідерством команди с. Митківці. За перші двадцять хвилин було забито два м’ячі: на 4 хвилині – П.Самолюк та на 16 хвилині – Ю.Ніколов.

Але прекрасна половина вболівальників команди с. Требухівці завзято підтримувала бойовий дух своєї команди. І вже на 24 хвилині першого тайму капітан Требухівецької команди К.Кучер забив перший гол.

Футболісти Митковецької команди показали достойну гру, але отримати перемогу не змогли. Отже, із рахунком 2:5, перемогла команда с. Требухівці. Вітаємо переможців та бажаємо командам успіхів у наступних іграх.