Летичівський район, Хмельницька область

Проекти, які реалізуються за кошти Державного фонду регіонального розвитку

Згідно розпорядження Кабінету міністрів України від 12 липня 2017 року № 461-р виділено кошти з Державного фонду регіонального розвитку в сумі 1350,000 тис. грн. на реалізацію наступних проектів:

1. Капітальний ремонт стадіону в с. Требухівці по вул. Стадіонна Летичівського району Хмельницької області – 350,000 тис. грн.- за кошти з Державного фонду регіонального розвитку, а за кошти з місцевого бюджету на проект виділено - 473,534 тис. грн.

2.Реконструкція вуличних мереж водопостачання смт. Меджибіж Летичівського району Хмельницької області – 1000,000 тис. грн. - за кошти з Державного фонду регіонального розвитку, а за кошти з місцевого бюджету на проект виділено - 1150,000 тис. грн.

В даний час проводяться ремонтні роботи по реконструкції водогону, закуплено матеріали для ремонту стадіонну.