Летичівський район, Хмельницька область

Семінар "Модернізація системи теплозабезпечення міста"

Працівники Меджибізької селищної ради взяли участь у семінарі "Модернізація системи теплозабезпечення міста", який відбувся 15 лютого у місті Старокостянтинові Хмельницької області. Захід організували ВГО "Клуб мерів", Компанія "ДІМОЛ" та партнери, Старокостянтинівська міська рада, за підтримки Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України і Хмельницької обласної державної адміністрації.

Під час семінару усі присутні ознайомились з механізмами модернізації централізованої системи опалення або переходу на децентралізовану систему. Учасники заходу отримали вичерпну інформацію про ситему управління енергією у населеному пункті, а також ознайомились з діяльністю міжнародних фондів, які в наступному році фінансуватимуть енергоефективні проекти.