День Матері

Дата: 15.05.2017 10:10

Фото без опису14.05.2017 року Меджибізька громада вітала жінок З Днем Матері. До присутніх в залі Меджибізької фортеці з побажаннями здоров'я, злагоди у сім'ях та миру в рідній Україні звернувся Меджибізький селищний голова Демків Михайло Анатолійович, до побажань приєдналися голова Бережанської ОДА Тернопільської області Петровський Володимир Михайлович та голова Котівської сільської ради Осадца Іван Іванович. Представник народного депутата Бондара В.В. Гулько А. вручив подарунки матерям, сини яких загинули за єдність України. Після урочистої частини відбувся концерт за участю місцевої школи мистецтв та церковного хору с.Котів Бережанського району.