20 Березня, 2024 р., 09:52
       Про те, що притулки та інтернати – не найкраще місце для виховання дітей, говорять давно. В Україні запровадили таке новаторство, як патронатна родина. Нове воно лише для нас – цю практику давно впровадили у багатьох країнах Європи та в США.
19 Березня, 2024 р., 15:46
Зоряна ШРУБКІВСЬКА, учениця Голосківського ліцею показала найкращий результат у республіканському етапі XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, виборовши І місце, серед учасників зі всієї України.
19 Березня, 2024 р., 13:19
У рамках Президентського проєкту "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги під гаслом Разом до перемоги", участь у змаганнях з волейболу взяли 9 команд серед 7-9 класів Хмельницького району. Перемогу здобула команда Голосківського ліцею під керівництвом
19 Березня, 2024 р., 13:14
Українці та українки можуть скористатися комплексом послуг Державної служби зайнятості онлайн, витративши всього від 5 до 20 хвилин свого часу. Для вашої зручності зібрали їх усі разом в одну добірку:
19 Березня, 2024 р., 09:24
Щорічно у третю неділю березня в Україні відзначається День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.
18 Березня, 2024 р., 13:32
8 березня 2024 року – 2-га річниця з дня загибелі Захисника України, нашого земляка, Юрія ДЯЧУКА- жителя села Ставниця, який загинув у ході російського вторгнення в Україну, внаслідок артилерійського обстрілу у Херсонському напрямку, зберігши вірність Присязі до кінця.
15 Березня, 2024 р., 15:19
Прості кроки по збереженню водних       ресурсів, які може зробити кожен:
15 Березня, 2024 р., 09:06
* Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації (безплатно, анонімно та конфіденційно для отримання інформаційних консультацій, а також інформації щодо закладів, до яких ви можете звернутися по допомогу за місцем проживання / перебування): 0 800 500 335 або 116 123 (цілодобово)
15 Березня, 2024 р., 08:55
Незважаючи на жорстоке сьогодення, для підтримки старшого покоління Меджибізької громади, наші «Веселі посиденьки» знову зібрались на чергову зустріч.