07 Лютого, 2024 р., 15:42
Домашнє насильство вже стало актуальною проблемою сьогодення. А особливо воно загострюється під час війни, та стає ще більш небезпечним, ніж у мирний час. Свого часу жертвами жорстокого поводження у побуті стало понад 2 млн. українців. І це цифри тільки зареєстрованих відповідними службами осіб. Не є винятком даної проблеми й наша Меджибізька громада. Щоб жертви домашніх тиранів не почувалися не захищеними, на базі КУ «Меджибізький центр надання соціальних послуг» Меджибізької селищної ради реалізовано проєкт зі створення Притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, урочисте відкриття якого відбулося сьогодні, 07 лютого .
06 Лютого, 2024 р., 08:43
06 Лютого, 2024 р., 08:35
Концепція інтегрованого розвитку – документ стратегічного планування, який визначає довгострокові, міждисциплінарні, просторові та соціально-економічні пріоритети розвитку території, є вихідними даними для розроблення містобудівної документації, в які покладені принципи сталого розвитку з метою підвищення якості життя.
05 Лютого, 2024 р., 12:47
Меджибізька ТГ вчергове надала підтримку нашому військовому.
31 Січня, 2024 р., 13:24
Під головуванням керівника Летичівської окружної прокуратури Сергія Сухореброго 30 січня 2024 року проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів щодо стану запобігання та боротьби із злочинністю в умовах воєнного стану, вжиття скоординованих дій, спрямованих на протидію кримінальним правопорушенням, вчинених в умовах воєнного стану та на пріоритетних напрямках.
26 Січня, 2024 р., 11:52
Меджибізька ТГ вчергове надала допомогу для наших військових.