Летичівський район, Хмельницька область

Новини

Досягнення та недоліки: сайт Меджибізької громади отримав оцінку від медіа експерта

Дата створення: 11:37 31.05.2018

30 травня 2018 р. у Хмельницькому відокремленому підрозділі Центру розвитку місцевого самоврядування відбувся тренінг "Якісне висвітлення кращих практик місцевого самоврядування". Представником Меджибізької громади на тренінгу став Сергій Щур.

Лисогірській ЗОШ І-ІІ ступенів - 120 років!

Дата створення: 11:06 26.05.2018

25 травня 2018 р., після Свята останнього дзвоника, в Лисогірській ЗОШ І-ІІ ступенів відзначили 120-річний ювілей школи.

У школах Меджибізької громади відбулося Свято останнього дзвоника

Дата створення: 10:46 26.05.2018

Відділ освіти, молоді, спорту, культури і туризму виконавчого комітету Меджибізької селищної ради вітає всіх випускників, вчителів, школярів, батьків із Днем останнього дзвоника!

У Шрубкові відбулася перевірка діяльності сільської бібліотеки

Дата створення: 14:19 23.05.2018

22 травня 2018 року працівники Меджибізької публічної бібліотеки їздили з робочим візитом до Шрубківської сільської бібліотеки.

У меджибізькій замковій церкві урочисто освятили новий іконостас та престіл

Дата створення: 13:27 23.05.2018

22 травня український народ здавна називає “Днем літнього Миколи”. У Меджибожі, серед віруючих православного обряду, це свято щороку відзначається з особливою пишністю. В містечку знаходяться одразу два Святомиколаївських храми, і їх прихожани святкують храмові празники в знак пам'яті перенесення мощей Святителя Миколая Чудотворця Архиєпископа Мирлікійського.

Ми працюємо для Вас!

Дата створення: 08:30 23.05.2018

На 22 травня декілька знаменних дат припало, як для мешканців нашої громади, так і для працівників відділу Центр надання адміністративних послуг Меджибізької селищної ради. В цей день згідно православним традиціям відзначається свято: святого святителя Миколая Чудотворця.

У Меджибожі продовжуються роботи з прокладання нового водопроводу

Дата створення: 16:10 21.05.2018

Жителі Меджибожа та КП "Добробут" активно працюють над проведенням води по вулицях та до будинків.

У Меджибожі до Дня Європи урочисто підняли прапор ЄС

Дата створення: 14:03 21.05.2018

Виконуючи план основних заходів, щодо підготовки та відзначення Дня Європи (19 травня), в Меджибізькій громаді були проведені виховні години та бесіди в школах, та організовані фотовиставки в бібліотеках і читацьких залах громади, а також урочисто вивішено прапор ЄС виконавчим комітетом Меджибізької селищної ради.

Cхід села у Требухівцях

Дата створення: 10:45 21.05.2018

18 травня 2018 року в сільському клубі села Требухівці відбувся схід села. Участь в ньому взяли жителі села, а також селищний голова М.А. Демків, секретар селищної ради Бацевич В.Б., заступник селищного голови Карбовська Ю. Б., староста села Гонта А.А. та керівники відділів і підрозділів об’єднаної територіальної громади які розташовані в селі.