20 Вересня, 2023 р., 08:40
19 вересня начальником служби у справах дітей Оленою ПАСІЧНИК та секретарем селищної ради Валентиною БАЦЕВИЧ було відзначено учасників онлайн-конкурсу дитячих малюнків.
17 Вересня, 2023 р., 08:32
Шановні усиновителі, опікуни, піклувальник, прийомні батьки, батьки-вихователі!
15 Вересня, 2023 р., 16:05
  Щиро вітаю усіх рятувальників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони з професійним святом - Днем рятівника!
15 Вересня, 2023 р., 16:00
Шановні працівники та ветерани лісового господарства!
15 Вересня, 2023 р., 14:16
Звертаємо вашу увагу на те, що комунальні некомерційні підприємства "Хмельницький обласний центр служби крові" та "Хмельницька обласна дитяча лікарня" Хмельницької обласної ради пропонують ознайомтись з даними тарифами на платні послуги.
15 Вересня, 2023 р., 11:57
В третю неділю вересня працівники лісового господарства відзначають своє професійне свято.
15 Вересня, 2023 р., 10:48
Сьогодні, напередодні професійного свята – Дня рятівника , яке в Україні щорічно відзначають 17 вересня, слова-вітання лунали на адресу тих, хто рятує людей із вогню, води і будь-яких інших небезпечних ситуацій.
15 Вересня, 2023 р., 08:36
15 вересня, напередодні Дня усиновлення, службою у справах дітей було проведено виховний захід з дітками дитячих будинків сімейного типу, що знаходяться на території нашої громади.
14 Вересня, 2023 р., 16:23
  14 вересня, під головуванням селищного голови Олександра Ткача, відбулася 49 чергова сесія.