Летичівський район, Хмельницька область

ОСТАННІ РОЗВАГИ ЛІТА

Дата створення: 15:30 31.08.2016

На початку літа фахівці КУ «Меджибізький територіальний центр соціального обслуговування» провели гарне свято з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей.

Наш перший велопробіг

Дата створення: 09:03 25.08.2016

ПЕРШІ РЕЙДИ ПО ЗАКЛАДАХ ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ СПІЛЬНО З ПОЛІЦІЄЮ

Дата створення: 16:10 08.08.2016

З метою попередження вживання неповнолітніми алкогольних  та тютюнових виробів 6-7 серпня 2016 року КУ «Меджибізький ТЦСО» спільно з  Летичівським ВП ГУНП в Хмельницькій області було проведено превентивні рейди на території Меджибізької об’єднаної територіальної громади. Учасниками такого заходу, який, до речі, відбувся вперше, стали: представники тер центру: Л.Штаманетян, М.Фещенко, Н.Мульська, І.Навроцька та Летичівського відділення поліції: Я.Гурський  та А.Грищук.

870-ту річницю відсвяткував стародавній Меджибіж

Дата створення: 15:06 01.07.2016

870-ту річницю першої письмової згадки про Меджибіж 26 червня 2016 р. відзначили у найдавнішому подільському містечку, яке згадується в історичних хроніках на 110 років раніше за Львів і на 228 років раніше за Кам’янець-Подільський. Урочистості, організовані Меджибізькою об’єднаною територіального громадою та Державним історико-культурним заповідником “Межибіж”, відбулися на території стародавньої фортеці, якою славиться “місто межи Богами”.

ЛІТО РОЗПОЧАЛИ ЗІ СВЯТА.

Дата створення: 09:13 02.06.2016

Літо – пора веселощів, відпочинку. Це час, якого очікують усі діти. А починаються літні канікули з свята – Міжнародного дня захисту дітей. Вперше, на території Меджибізької об’єднаної громади фахівці Комунальної установи «Меджибізький територіальний центр соціального обслуговування» за сприяння відділу освіти, молоді, спорту та туризму об’єднаної громади підготували та провели таке свято.