Летичівський район, Хмельницька область

Парк імені Героїв АТО у Меджибожі продовжує оновлюватися

Дата створення: 15:01 08.05.2018

8 травня 2018 р., напередодні святкування Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, у парку імені Героїв АТО були висаджені молоді саджанці туї.

Меджибізький будинок дитячої та юнацької творчості провів літературний захід “Чорнобиль - війна без пострілів і куль”

Дата створення: 11:01 05.05.2018

Згідно плану заходів Меджибізької селищної ради щодо відзначення 32-ї річниці Чорнобильської катастрофи 26 квітня 2018 року Меджибізький будинок дитячої та юнацької творчості провів для депутатів селищної ради літературний захід “Чорнобиль - війна без пострілів і куль”.

"Спортивний олімп" у Голоскові

Дата створення: 10:50 05.05.2018

Волейбольна команда з Голоскова “ДЮСШ-Обрій” завоювала срібні медалі у фінальному турі Чемпіонату України з волейболу “Дитяча ліга” серед дівчат 2005 року народження і молодші.

Магдебурзькому праву у Меджибожі - 425 років

Дата створення: 10:41 05.05.2018

5 травня 2018 року виповнюється 425 років надання Меджибожу міського самоврядування на праві магдебурзькому. Початок дії магдебурзького права у Меджибожі визначається документами, які зберігаються у фондах Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника. Відповідно до них, самоврядні права були надані Меджибожу грамотою 5 травня 1593 р. володарем міста Адамом-Ієронімом Сенявським (*1576 - †1619).

Меджибізька публічна бібліотека провела семінар для  працівників бібліотек громади

Дата створення: 10:34 05.05.2018

26 квітня 2018 р. в Меджибізькій публічній бібліотеці відбувся семінар-практикум для працівників бібліотек громади. У ході семінару було розглянуто чимало питань. Одним із головних обговорюваних питань був перехід шифрування книг з ББК (бібліотечно-бібліографічна класифікація) на УДК (універсальна десяткова класифікація).

Вода- джерело здоров’я

Дата створення: 15:18 28.04.2018

У Меджибожі відбулося відкриття туристичного сезону

Дата створення: 16:29 27.04.2018

26 квітня 2018 р. представники Меджибізької селищної ради Ніна Петрівна Остапова – начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму та спеціаліст відділу Сергій Анатолійович Щур взяли участь у засіданні круглого столу “Меджибіж – громада – туризм. Перспективи і виклики”, який проводився з нагоди відкриття туристичного сезону 2018 року Державним історико-культурним заповідником "Межибіж" спільно з управлінням культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької ОДА.  У роботі круглого столу взяли участь начальник відділу освіти, молоді, спорту та культури Летичівської РДА Світлана Анатоліївна Коржик, настоятель Святомиколаївської замкової церкви протоієрей Петро Леськів, директор ГО «Інформаційне агентство «Поряд з вами» (м. Київ) Олексій Ярославцев, заступник і наукові співробітники ДІКЗ «Межибіж», студенти та викладачі хмельницьких навчальних закладів, які навчають студентів за спеціальністю “туризм”, а також мешканці Меджибожа, які зацікавлені у розвитку туризму в громаді, громадські активісти.

Перший шлюб у приміщенні Меджибізького ЦНАПу

Дата створення: 14:07 25.04.2018

Меджибізький ЦНАП надає послуги з реєстрації актів цивільного стану. B квітні 2018 зареєстровано перший шлюб у приміщенні ЦНАПу

Керівники установ культури клубного типу Меджибізької ОТГ вивчали особливості сучасного діловодства

Дата створення: 15:39 23.04.2018

20 квітня 2018 р., в рамках наради клубних працівників громади, відбувся семінар-тренінг на тему: «Діловодство у сучасному клубному закладі». Навчання проводили Валентина Петрова - завідуюча відділом науково-методичної роботи установ культури клубного типу Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва та Ольга Пиріжок - методист відділу.