Летичівський район, Хмельницька область

У Меджибожі буде Стратегія розвитку молодіжного руху громади

Дата створення: 15:10 20.04.2018

16-19 квітня 2018 року в Тернополі відбулася перша сесія унікального освітнього проекту з підготовки фахівців, які працюють з молоддю “Публічне адміністрування у сфері молодіжної політики”. Організатором проекту є ГО “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад”, яка над проектом працює спільно з Тернопільським національним економічним університетом, Міністерством молоді та спорту України і Комітетом Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму, за підтримки Програми “U-LEAD з Європою”.

МЕДЖИБІЖ СТАВ РЕГІОНАЛЬНИМ НАВЧАЛЬНИМ ЦЕНТРОМ ДЛЯ ДЕПУТАТІВ ЧОТИРЬОХ ГРОМАД

Дата створення: 14:49 12.04.2018

Відповідно до спільного розпорядження голови Хмельницької ОДА та голови Хмельницької обласної ради «Про організацію навчання в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій у 2018 році» від 12.01.2018 р. №89/2-о/2018-рс, 11 квітня 2018 р. на базі Меджибізької селищної об’єднаної територіальної громади проводилось навчання депутатів місцевих рад Меджибізької, Старосинявської, Летичівської, Вовковинецької ОТГ за програмою тематичного короткострокового семінару «Актуальні питання діяльності депутатів місцевих рад в умовах децентралізації». Семінар відбувся в конференційному залі ДІКЗ «Межибіж».

6 МУЖНІХ СИНІВ МЕДЖИБІЖЧИНИ ВІДПРАВИЛИСЯ ПРОХОДИТИ СТРОКОВУ СЛУЖБУ В ЛАВАХ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Дата створення: 14:28 12.04.2018

Служба в Армії – це школа мужності, хоробрості і стійкості, особливого гартування волі та характеру, які залишаються у людини на все життя.

НЕЙМОВІРНА ЗВИТЯГА: Волейбольна команда “ДЮСШ-Обрій” з Голоскова - бронзовий призер Чемпіонату України

Дата створення: 11:00 28.03.2018

З 19 по 23 березня 2018 р. у Запоріжжі відбувався фінальний тур Чемпіонату України з волейболу “Дитяча ліга” серед дівчат 2003 року народження. На змаганнях команда “ДЮСШ-Обрій” завоювала бронзові медалі.

“Здається байка просто бреше, а справді - ясну правду чеше...”. Вихованці Меджибізької дитячої школи мистецтв успішно відстояли честь громади!

Дата створення: 17:30 26.03.2018

23 березня 2018 р. в Чорному Острові, на базі Чорноострівського НВК, відбувся відкритий конкурс читців та театральних колективів імені Леоніда Глібова «Дух генія вита Подільським краєм», організований Чорноострівською селищною радою, відділом освіти, культури, молоді і спорту виконавчого комітету Чорноострівської селищної ради, та за підтримки громадської організації «Інститут соціокультурного розвитку».

Хмельницькі натуралісти провели обласний збір юннатів

Дата створення: 12:39 15.03.2018

14 березня  в комунальному закладі обласної ради – обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді відбувся обласний збір юних натуралістів Хмельниччини, приурочений 100-річчю позашкільної освіти України.