Меджибізька громада
Летичівський район, Хмельницька область

Новини

Талановиті діти Меджибізького будинку дитячої та юнацької творчості успішно виступили в Летичеві

Дата створення: 11:50 07.03.2018

6 березня 2018 року в Летичівському НВК №1 «ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей» відбувся ІІ етап огляду-конкурсу художньої самодіяльності колективів навчальних закладів загальної та позашкільної освіти Летичівського району “Українська душа в пісні, танці, у звичаях схована”.

Тимчасове обмеження споживання природного газу

Дата створення: 13:17 03.03.2018

Шановні мешканці громади!

43 сесія Меджибізької селищної ради

Дата створення: 10:16 01.03.2018

28 лютого 2018 року о 10:00 год. в приміщенні Меджибізької ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася 43 сесія Меджибізької селищної ради. На ній були присутні 14 депутатів, начальники комунальних установ, начальники відділів виконавчого комітету Меджибізької селищної ради, старости сіл. Сесію розпочав селищний голова Михайло Демків.Було розглянуто такі питання:

Міжнародний день рідної мови

Дата створення: 11:11 21.02.2018

Міжнародний день рідної мови — день, який відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26 жовтня — 17 листопада 1999 року в Парижі. Соціальні функції мови надзвичайно широкі. Дехто вважає мову лише засобом порозуміння між людьми. Насправді ж цим не вичерпується її значення. У мові закодовує нація всю свою історію, багатовіковий досвід, здобутки культури, духовну самобутність. Мова для кожного народу стає ніби другою природою, що оточує його, живе з ним всюди і завжди. Без неї, як і без сонця, повітря, рослин, людина не може існувати. Як великим нещастям обертається нищення природи, так і боляче б’є по народові зречення рідної мови чи навіть неповага до неї, що є рівноцінним неповазі до батька й матері. Згадаймо слова В. Сосюри: “Без мови рідної, юначе, й народу нашого нема”. Рівень розвитку рідної мови є джерелом духовного розвитку народу. А на думку Є.М.Верещагіна і В.Г.Костомарова, “національна мова входить у поняття національної культури, бо природні умови, географічне положення, рівень і спеціалізація народного господарства, тенденція суспільної думки, науки, мистецтва – всі великі й малі особливості життя народу знаходять відбиття у мові цього народу”. Тому знати, берегти і примножувати рідну мову – це обов’язок кожної людини. Народ, який не усвідомлює значення рідної мови, її ролі в розвитку особистості, не плекає її, не може розраховувати на гідне місце в суцвітті народів.

Мітинг - реквієм приурочений пам'яті Героїв Небесної Сотні

Дата створення: 15:43 20.02.2018

20 лютого 2018 року об 11:00 год. біля пам'ятного знаку загиблим воїнам в зоні АТО відбувся мітинг - реквієм приурочений пам'яті Героїв Небесної Сотні. Тисячі українців, що вистояли на Майдані, взявши в руки зброю, вирушили на Схід України, на Донбас, в зону антитерористичної операції, щоб захистити завоювання Революції гідності. Зі словами вдячності нашим героям виступив селищний голова Михайло Демків.

"Вас масляна в гості чекає"

Дата створення: 08:57 19.02.2018

Семінар "Модернізація системи теплозабезпечення міста"

Дата створення: 10:53 16.02.2018

Працівники Меджибізької селищної ради взяли участь у семінарі "Модернізація системи теплозабезпечення міста", який відбувся 15 лютого у місті Старокостянтинові Хмельницької області. Захід організували ВГО "Клуб мерів", Компанія "ДІМОЛ" та партнери, Старокостянтинівська міська рада, за підтримки Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України і Хмельницької обласної державної адміністрації.