Летичівський район, Хмельницька область

Проект «Придбання техніки спеціального призначення для комунального підприємства Меджибізької селищної ради КП „Добробут» смт.Меджибіж, Летичівського району Хмельницької області»

(вартість проекту – 2556,0 тис. грн..) отримав погодження Міністерства 30.06.2016 року (висновок №8/13-371-16). Даний проект вдалося реалізувати частково. Планувалось закупити сміттєвоз та бульдозер. Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», 13.09.2016р. відбувся тендер на закупівлю техніки. На сміттєвоз отримали пропозицію і уклали договір № 160 від 28.10.16 р. з фірмою-переможцем тендерних торгів ТОВ Торговий дім "Комунальна техніка". (вартість 1180.0 тис. грн..), а на бульдозер змушені були неодноразово оголошувати торги, проте пропозицій так і не надійшло. Враховуючи малі строки до закінчення року, селищна рада не оголошувала повторні торги і звернулася до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства з клопотанням дозволити використати кошти для реалізації нового проекту.