Летичівський район, Хмельницька область

Проект «Реконструкція підвідного водопроводу до с. Требухівці, Летичівського району Хмельницької області»

погоджено Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства 17.10.2016 року та рішенням сесії Меджибізької селищної ради від 26.10.2016 №5-14/2016. Вартість проекту 894,6 тис. грн. 11 листопада 2016 року укладено договір № 168 з ТОВ "Гарант Плюс". Водопостачання в с. Требухівці здійснюється від каптажу, який знаходиться на відстані 1,257 км від населеного пункту, до водонапірної башти на території села, а звідти – трубопроводом до господарств та установ. В рамках проекту повністю замінено труби, встановлено насосне та автоматичне обладнання, облаштовано будівлю каптажу, встановлено нову водонапірну вежу.