Проект «Реконструкція водопроводу в с. Шрубків Летичівського району Хмельницької області»

погоджено Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства 26.09.2016 року та рішенням сесії селищної ради №7-13/2016 від 05.10.2016 року. Вартість проекту 3106,3 тис. грн. Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» 31.10.2016 відбувся тендер, у якому не було необхідної кількості учасників. Селищною радою було оголошено повторний тендер та 06.12.2016 року укладено договір № 203 з ТОВ "Гарант Плюс". Реалізація проекту розрахована на два роки. У 2016 році закуплено необхідні матеріали та виконано деякі земляні роботи. Використано 1164,1 тис. грн.. У 2017 році планується закінчення всіх необхідних робіт, згідно проекту. Реалізація проекту передбачає здійснення робіт з реконструкції вуличних мереж водопостачання, загальна протяжність становить 8863 м, заміна водонапірної башти, проведення заміни насосу, автоматики безпеки та інженерного забезпечення. Підвід води буде здійснено до кожного господарства в селі та встановлено лічильники.