Економічний розвиток та інвестиції

11 Вересня, 2018 р., 13:27
Меджибізька ОТГ стала учасником Проекту «Впровадження інструментів ефективного муніципального менеджменту та правнича допомога громадам», впроваджується за фінансової підтримки Програми “U-LEAD с Європою”. Метою проекту є впровадження в діяльність органів місцевого самоврядування ОТГ ефективних інструментів сучасного муніципального менеджменту, що забезпечують сталий розвиток громади через розробку стратегій розвитку нових громад та впровадження культури стратегічного менеджменту в роботі ОТГ. 12 вересня 2018р. у приміщенні Меджибізького замку о 13:00 год. відбудеться перше засідання робочої групи.Усі бажаючі можуть приєднатися, участь безкоштовна.
15 Серпня, 2018 р., 11:18
Асоціація ОТГ оголошує конкурсний відбір об’єднаних територіальних громад – членів Асоціації ОТГ  для надання їм експертної підтримки та супроводу  в  розробці Стратегій розвитку громад.