Меджибізька ОТГ подала заявку на участь у конкурсному відборі ОТГ - членів Асоціації для надання їм підтримки у розробці Стратегії розвитку.

Дата: 15.08.2018 11:18

Асоціація ОТГ оголошує конкурсний відбір об’єднаних територіальних громад – членів Асоціації ОТГ  для надання їм експертної підтримки та супроводу  в  розробці Стратегій розвитку громад.

Проект «Впровадження інструментів ефективного муніципального менеджменту»  впроваджується за фінансової підтримки  Програми “U-LEAD с Європою”.

Метою проекту є впровадження в діяльність органів місцевого самоврядування ОТГ ефективних інструментів сучасного муніципального менеджменту, що забезпечують сталий розвиток громади через розробку стратегій розвитку нових громад та впровадження культури стратегічного менеджменту в роботі ОТГ.

Передбачається, що в ході конкурсу будуть відібрані 15  ОТГ, які зможуть на основі методології стратегічного планування, за підтримки експертів Асоціації ОТГ сформувати Профіль громади, зробити аналіз сильних та слабких сторін, можливостей і викликів, визначити пріоритетні напрямки розвитку громади та сформувати план їх реалізації.