Майбутні вибори. Які вони і коли.

Дата: 17.08.2018 11:10

Інформує відділ ведення Державного реєстру виборців Летичівської РДА

Виборці повинні знати, що за діючим виборчим законодавством, вибори повинні відбутися у 2019 та у 2020 роках.

Чергові вибори Президента України

31 березня 2019 року

Чергові вибори в Верховну Раду України

27 жовтня 2019 року

Чергові місцеві вибори

25 жовтня 2020 року

30 грудня 2018 Не пізніше цієї дати ЦВК оголошує про початок виборчого процесу чергових виборів президента України.
31 грудня 2018 Починається виборчий процес. Зокрема, починається висування партіями і самовисування кандидатів на пост президента України.
4 лютого 2019 Закінчується подача в ЦВК документів для реєстрації кандидатів.
9 лютого 2019 ЦВК закінчує реєстрацію кандидатів.
31 березня 2019 Перший тур виборів.
10 квітня 2019 Не пізніше цієї дати ЦВК встановлює результати першого туру, про що складає протокол, і приймає рішення про проведення другого туру.
13 квітня 2019 Не пізніше цієї дати ЦВК публікує в газетах “Голос України” та “Урядовий кур’єр” повідомлення про результати першого туру і про проведення другого туру.
21 квітня 2019 Другий тур виборів.
1 травня 2019 Не пізніше цієї дати ЦВК встановлює і оголошує результати другого туру, про що складає протокол.
4 травня 2019 Не пізніше цієї дати ЦВК публікує в газетах “Голос України” та “Урядовий кур’єр” повідомлення про результати другого туру. Це є офіційним оголошенням результатів виборів президента України.
3 червня 2019 Не пізніше цієї дати новообраний президент України вступає на пост, принісши присягу народові на урочистому засіданні Верховної Ради України.
28 липня 2019 Не пізніше цієї дати ЦВК оголошує про початок виборчого процесу чергових виборів до Верховної Ради України.
29 липня 2019 Починається виборчий процес. Зокрема, починається висування партіями і самовисування кандидатів в депутати.
9 серпня 2019 Закінчується висування кандидатів партіями.
13 серпня 2019 Закінчується подача в ЦВК документів для реєстрації кандидатів.
18 серпня 2019 ЦВК закінчує реєстрацію кандидатів.
27 жовтня 2019 Голосування в загальнодержавному окрузі та в одномандатних округах.
11 листопада 2019 Не пізніше цієї дати ЦВК встановлює результати виборів у загальнодержавному окрузі та в одномандатних округах, про що складає протоколи.
16 листопада 2019 Не пізніше цієї дати ЦВК офіційно оприлюднить в газетах “Голос України” та “Урядовий кур’єр” результати виборів і список обраних депутатів.
28 грудня 2019 Не пізніше цієї дати ЦВК реєструє обраних депутатів.
28 грудня 2019 Не пізніше цієї дати Верховна Рада України збирається на першу сесію. Перед її відкриттям депутати складають присягу, і з цього моменту починаються їхні повноваження.
27 липня 2020 Не пізніше цієї дати Верховна Рада України приймає рішення про проведення чергових виборів депутатів обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів, старост.
10 вересня 2020 Не пізніше цієї дати ЦВК оголошує про початок виборчого процесу чергових місцевих виборів.
15 вересня 2020 Починається виборчий процес.
21 вересня 2020 Починається висування кандидатів у депутати місцевих рад, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови, старости.
1 жовтня 2020 Закінчується подача документів у територіальні виборчі комісії для реєстрації кандидатів.
2 жовтня 2020 Територіальні виборчі комісії закінчують реєстрацію кандидатів.
25 жовтня 2020 Голосування на виборах депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів, старост.
4 листопада 2020 Не пізніше цієї дати територіальні виборчі комісії встановлюють результати виборів.
9 листопада 2020 Не пізніше цієї дати територіальні виборчі комісії офіційно оприлюднять результати виборів шляхом опублікування у відповідних місцевих друкованих засобах масової інформації.
4 грудня 2020 Не пізніше цієї дати територіальні виборчі комісії реєструють обраних депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів, старост.
18 грудня 2020 Не пізніше цієї дати місцеві ради збираються на свої перші сесії і визнають повноваження депутатів. Сільські, селищні, міські голови, старости на сесіях відповідних рад складають присягу, і з цього моменту починаються їхні повноваження.

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Летичівської райдержадміністрації щодня працює над актуальністю списків виборців району.
      Наші контакти смт Летичів, вул.Героїв Крут, 105А. Тел.: 2-05-37, 2-00-88.