Про встановлення ставки туристичного збору на території Меджибізької селищної ради та затвердження Положення про порядок обчислення та надходження до селищного бюджету туристичного збору на 2020 рік

Дата: 03.08.2019 15:45

Меджибізька селищна рада

Летичівського району Хмельницької області

_________________________________________________________________

ПРОЕКТ         РІШЕННЯ

Сьомого  скликання

від «___» _______ 2019 року             смт. Меджибіж                                         №__________

Про встановлення ставки туристичного

збору на території Меджибізької селищної ради

та затвердження Положення про порядок

обчислення та надходження до селищного

бюджету туристичного збору на 2020 рік

Керуючись статтями 143, 144  Конституції України,  статтями 7, 8, 10, 12, 14,  268 Податкового кодексу України, пунктом 24 частини 1 статті 26 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні“ селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.  Встановити на території Меджибізької селищної ради туристичний збір на 2020 рік за кожну добу тимчасового розміщення особи у місцях проживання (ночівлі), в розмірі 0,5 % - для внутрішнього туризму та для в'їзного туризму 5 % від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення.

2. Затвердити «Положення про порядок обчислення та надходження до селищного бюджету туристичного збору» (Додаток 1).

3. Затвердити "Перелік податкових агентів щодо справляння туристичного збору" (Додаток 2).

4. Оприлюднити рішення на офіційному веб-сайті Меджибізької селищної ради та на дошці оголошень.

5. Рішення набирає чинності з 01 січня 2020 року.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на  постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Селищний голова                                                                     М.А. Демків

Додатки