Проект рішення про встановлення мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб, що надається в оренду на території Меджибізької селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік

Дата: 10.09.2019 08:27

Меджибізька селищна рада

Летичівського району Хмельницької області

___________________ сесії

Сьомого скликання

від          2019 року                                   смт. Меджибіж                                     №            2019

Про встановлення мінімальної вартості  місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб, що надається в оренду  на території Меджибізької селищної об’єднаної  територіальної громади на 2020 рік

З метою забезпечення надходжень до селищного бюджету, відповідно до ст.170 Податкового кодексу України, Постановою КМУ від 29.12.2010р. №1253 «Про затвердження Методики визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб», керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.  Встановити визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб (Додаток №1).

2. Встановити мінімальну вартість місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб з урахуванням місця її розташування та функціонального призначення при передачі в оренду (суборенду) та житловий найм на території Меджибізької селищної об'єднаної територіальної громади у розмірі відповідно до додатку 2 та 3.

3. Рекомендувати Летичівському відділенню Красилівської ОДПУ у Хмельницькій області при визначенні об’єкту оподаткування враховувати розмір мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб з урахуванням місця її розташування та функціонального призначення при передачі в оренду (суборенду) та житловий найм на території Меджибізької селищної об'єднаної територіальної громади.

4. Встановити, що дане рішення набирає чинності з 01.01.2020 року.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з комісію з планування, фінансів, бюджету та соціально - економічного розвитку ( Нечай В.В.).

Селищний голова                                                   М.А. Демків

Додатки