Проект рішення "Про встановлення на території Меджибізької селищної ради ставок із сплати транспортного податку та затвердження Положення про порядок його справляння на 2021 рік"

Дата: 05.05.2020 11:58

Меджибізька селищна рада

Летичівського району Хмельницької області

Сьомого  скликання

від «___» ______  2021 року                                             смт. Меджибіж                                                                      №_________

Про встановлення на території
Меджибізької селищної ради
 ставок
із сплати транспортного
 податку та затвердження
Положення про порядок його справляння
 на 2021 рік

Керуючись статтями 7, 8, 10, 12, 267 Податкового кодексу України та пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Установити на території Меджибізької селищної ради ставку транспортного податку, з розрахунку на календарний рік, у розмірі 25000 гривень за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування відповідно до п.267.2 ст. 267 Податкового кодексу України.

2. Затвердити «Положення про порядок справляння транспортного податку», що додається.

3. Оприлюднити рішення на офіційному веб-сайті Меджибізької селищної ради та на дошці оголошень.

4. Рішення набирає чинності з 01 січня 2021 року.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на  постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку ( Нечай В.В.).

Секретар селищної ради                                    В.Б.Бацевич

Додатки